Hoewel de temperatuur buiten iets anders lijkt aan te geven (hallo vroege lente!) is het dan echt zover: vandaag is het kerst! Twee dagen (Of 2,5, als je kerstavond ook gevierd hebt) waarin het samenzijn met geliefden, lekker eten, bewustwording en genieten centraal staan. Ik wens je veel lichtpuntjes toe deze dagen, op welke manier je kerst ook viert.
Ik lijk in herhaling te vallen, want net als vorig jaar heb ik dit jaar weer veel gevolgd van 3FM Serious Request. Het vormt voor mij de opmaat naar kerst en is echt een onmisbaar event, vrolijk maar ook serieus. Want juist in deze tijd, waarin de wereld in brand lijkt te staan en heel veel mensen op de vlucht zijn nadat ze alles moesten achterlaten, is Serious Request een perfect medium voor zovelen die geven om en willen geven aan anderen. Zoveel mensen die zich inspannen om het leven van een ander een stukje beter te maken. Ik vind het hartverwarmend en beleef de week intens. Zeker nu ik tijdelijk halve dagen werk heb ik er veel van kunnen meekrijgen en ervaren dat dit evenement echt een lichtpuntje vormt. Het lichtpuntje dat ik iedereen toewens en dat zo nodig is in deze donkere tijden.
Mijn lichtpuntjes zijn mijn lief en familie. En dat zijn ook de mensen met wie ik mijn kerst doorbreng. Samen lachen, samen stil staan, samen bezinnen, samen eten, hier en daar een cadeautje geven maar bovenal genieten. Want dat is waar het echt om gaat. Dus klap je laptop dicht, leg je telefoon weg en focus je op dat wat je lief is vandaag. Ga een fijne boswandeling maken, geef je moeder of oma een extra knuffel, houd een pyjamadag en kijk een fijne kerstfilm of zing een liedje terwijl je aan het werk bent. Wat het ook is: geniet ervan. Ik wens je prachtige kerstdagen toe. Have yourself a merry little Christmas.

Mijn naam is Amy, ik ben 34 jaar en ben samen met man en hond verhuisd naar Göteborg. Sommarmorgon is het Zweedse woord voor zomerochtend. Een van mijn favoriete momenten, omdat het de belofte brengt van een dag vol mogelijkheden. Op deze site deel ik volop tips en informatie over Zweden (en heel Scandinavië) met je. Veel leesplezier!
Heerlijk geschreven Amy. Jij ook heel veel lichtpuntjes en heerlijke dagen gewenst! Liefs, Charelle
Charelle plaatste onlangs.. Recept – De Allerlekkerste Gezonde Warme Chocolademelk
Vooral die laatste alinea vind ik mooi geschreven! Klinkt zo fijn oprecht. :) Geniet van de dagen!
Irma plaatste onlangs.. Tinder openingszinnen | WHUT?
Wat een fijn stukje! Voor mij begint het kerstgevoel ook altijd te komen als 3FM Serious Request begint, zo’n mooie actie :-) Ik hoop dat je een fijne kerst hebt gehad!
Mooi geschreven, helemaal waar!
Vivian plaatste onlangs.. 12 gewoonten om 2016 goed mee te beginnen